آخرین اخبار

سمنان قهرمان مسابقات ورزش های الکترونیک طرح ملی نشاط استان سمنان

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد: سمنان قهرمان مسابقات ورزش…

برگزاری دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه 2 بصورت مجازی (وبینار)

توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار شد؛ دوره آموزشی تئوری مربیگری…

برگزاری دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه 3 بصورت مجازی (وبینار)

توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار شد؛ دوره آموزشی تئوری مربیگری…

یوگا

کمیته یوگا

بادی بالانس ترکیبی از حرکات ورزش تای چی ، یوگا و برخی ازتمرینات روش کنترولوژی می باشد. ورزشی قدرتی ، استقامتی که برروی بزرگترین و کوچکترین عضلات تاثیر می گذارد. بادی بالانس احساس شما را تغییرخواهد داد ، انعطاف پذیری بدست خواهید آورد و از نظر فیزیکی و ذهنی هوشیارتر خواهید شد. شما احساس آرامش و تمرکز بیشتری خواهید کرد. روش تمرینی کلاس های بادی بالانس همراه با موسیقی استاندارد و کروگرافی ( طرح برنامه ) می باشد.
با ورزش تای چی شروع می شود تا درون را آرام ساخته و به آرامی بدن را وارد مرحله دیگری سازد ، سپس به دنبال آن ازتمرینات یوگا استفاده میشود تا بدن را تحت کشش قرار داده و پس از آن ناحیه شکمی را با برخی از تمرینات کنترولوژی تقویت می بخشد و درانتها بدن را با ریلکسیشن و مدیتیشن خاص خود آرام می سازد.
پدید آوردن انعطاف پذیری و قدرت می باشد تا کارآیی بدن افراد را بهبود بخشد.این تمرینات هدف بسیاری از افراد جامعه می باشد بویژه از این نظر که هم چالش برانگیزاست و هم نشاط آور.
بطور کلی قشرگسترده ای را دربر میگیرد. این رشته برای افراد که احساس خستگی ، کسالت می کنند، افراد سست یا   lethargic   بسیارمناسب می باشد. برای افرادی که تمایل به افزایش انعطاف و تقویت عضلات بصورت گسترده دارند مناسب است . همچنین حرکات اصلاح شده بادی بالانس برای زنان باردار بسیار مفید است.
بادی بالانس بر روی تمام اعضای بدن تاثیر گذار است. بر روی ساختار اسکلت بدن ،عضلات ،سیستم عصبی ، غدد مترشحه داخلی که متابولیسم را بالا می برد و سیستم ایمنی بدن ( لنفاتیک)

یوگا

اطلاعات تماس

شماره تماس:

حضور در هیئت:

شبکه های اجتماعی :

اعضای کمیته

امین قنبری
روابط عمومی
امین قنبری
دبیر
امین قنبری
نائب رییس
امین قنبری
رییس
X