رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

آغاز جشنواره ورزش، مشارکت، سلامتی در شهر سمنان با استقبال بیش از 400 ورزشکار

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از آغاز اولین جشنواره ورزش، مشارکت، سلامتی در شهر سمنان با استقبال بیش از 400 ورزشکار خبر داد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان با بیان خبر فوق اعلام کرد: این دوره از رقابت ها در 12 رشته فردی و تیمی ویژه سازمان های مردم نهاد شهر سمنان و در دو بخش آقایان و بانوان از روز دوشنبه 20 آبان 1398 شروع خواهد شد و تا روز چهارشنبه 29 آبان 1398 به پایان خواهد رسید.

وی افزود:آقایان در رشته های فوتبال گل کوچیک، پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، فریزبی، دارت، فوتبال دستی و خواهران در رشته های پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، فرزبی، طناب زنی، دارت و داژبال به رقابت خواهند پرداخت.

قنبری به استقبال پرشور ورزشکاران از این جشنواره اشاره کرد و گفت: در راستای شعار ورزش برای همه ثبت نام در این جشنواره را با کمک فرمانداری سمنان، اداره ورزش و جوانان و بهزیستی شهرستان سمنان شروع کردیم که با مشارکت 30 سازمان مردم نهاد و استقبال بیش از 400 ورزشکار سمنانی همراه بود و امیدواریم که مسابقات پرشور با رقابتی مهیج را شاهد باشیم.

لازم بذکر است این جشنواره با مشارکت فرمانداری سمنان، اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، بهزیستی شهرستان سمنان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان و هیئت انجمن های ورزشی شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.

X