رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

آغاز پویش آماده باش با 404 برنامه در سمنان

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از آغاز پویش سراسری آماده باش در شهرستان سمنان با 404 برنامه در قالب 222 موضوع خبر داد.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان با اعلام آغاز پویش آماده باش در شهر سمنان گفت: پویش ملی «آماده‌باش» در جهت بالا بردن و افزایش نشاط و شادابی مردم به‌ویژه خانواده‌ها و تحرک و پویایی در جامعه، با هدف مقابله با کرونا و افزایش سهم ورزش های همگانی در پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا، طراحی و تا 30 شهریور ادامه خواهد داشت.

وی افزود: مأموریت ویژه برای برگزاری این طرح ارتقاء نقش مسؤولانه ورزش همگانی در کاهش کم‌تحرکی و پیشگیری از کرونا است که از اهدف آن می‌توان به آگاهی‌بخشی، تحریک و ترغیب و رفع موانع ورزشی و افزایش تحرک بدنی و به تبع آن افزایش ایمنی بدن در مقابله با کرونا اشاره کرد.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خاطرنشان کرد: کانون اصلی پویش ملی «آماده‌باش» ورزش همگانی برای مقابله با کرونا شامل خانواده‌ها، گروه‌های پر خطر جامعه، افراد بالای 50 سال و همه رده‌های سنی بویژه آگاهی بخشی و مشارکت کودک و نوجوانان در معرض این بیماری است.

قنبری یادآور شد: پویش ملی «آماده‌باش» به‌صورت برنامه‌های مجازی، اینوگرافی، موشن‌گرافی، بروشور، چالش، مسابقات مجازی، گفتگوی زنده اینستاگرام و … با هماهنگی کمیته‌های 35 گانه هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان که پتانسیل بالایی را دارا هستند، آغاز شده است.

وی در پایان از تمام شهروندان دعوت کرد تا در شبکه های اجتماعی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان به آدرس semnanhamegani به صورت خانوادگی در این پویش شرکت کنند.

X