سیدمهدی پورهاشمی دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان :

شهرستان سمنان برای میزبانی مسابقات ملی ورزش های همگانی آمادگی دارد.

سیدمهدی پورهاشمی دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان در نخستین جلسه هم اندیشی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان گفت:
سمنان با توجه به پتانسیل بالایی که دارد آماده میزبانی مسابقات ملی در رشته های مختلف هیئت ورزش های همگانی را دارد که شایسته است مورد عنایت و پیگیری قرار گیرد.

وی افزود: در بعضی از رشته های ورزشی به مانند ورزش آتش نشانان و امدادگران، طناب زنی، چوگو و. . . با توجه به استعدادهای موجود می توانیم سمنان را به عنوان قطب ورزشی آن رشته معرفی کنیم.

۳۵ کمیته فعال در هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان

دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خاطر نشان کرد:
در سال گذشته 35 کمیته هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان را با کمک علاقه مندان تشکیل و ساماندهی کردیم و در سال جدید پس از دو مرحله ارزیابی 6 ماهه و یک ساله حدودا 80% کمیته ها بدون تغییر در ارکان خود به فعالیت ادامه می دهند.

وی افزود: اکثریت ارکان کمیته های مختلف در برنامه های این هیئت شرکت داشتند که جا دارد از همه اعضا که بدون هیچ چشم داشتی همراه ما بودند تشکر و قدردانی نمایم.

اجرای برنامه های شاخص برای اولین بار در سطح شهر سمنان

پورهاشمی در پایان خاطرنشان کرد: با حمایت دکتر دانایی فرماندار محترم، دکتر زیاری رییس اداره ورزش و جوانان، دکتر ناظم رضوی شهردار سمنان و سایر مسئولین و دستگاه های اجرایی برنامه های شاخصی به مانند سه شنبه های بدون خودرو، دوشنبه های بازی فکری، جشنواره های بازی و ورزش کودکان و …. را برای اولین بار در سطح شهر سمنان اجرا کردیم که جا دارد از زحمات تمامی دست اندرکاران سپاسگزاری نمایم و امیدوارم در سال پیش رو همچون گذشته یار و یاور ما در گسترش ورزش همگانی در سطح شهر سمنان باشند.

X