رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

امیرحسام کرمی قهرمان مسابقات پلی استیشن pes20 سمنان شد

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از قهرمانی امیر حسام کرمی در مسابقات پلی استیشن pes20 در سمنان خبر داد.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان با اشاره به استقبال بی نظیر شهروندان از این دوره از مسابقات گفت: این دوره از مسابقات با حضور 40 شرکت کننده در سمنان برگزار شد که سمنان بعد از استان های تهران، خوزستان و سیستان و بلوچستان در جایگاه چهارم شرکت کنندگان قرار گرفته است که نشان از علاقه مندی ورزشکاران به این رشته ورزشی در سمنان است.

وی افزود: این دوره از مسابقات روز جمعه 10 آبان 1398 به میزبانی گیم نت گیم لند در سمنان برگزار شد که در پایان آقایان امیرحسام کرمی، پارسا دریس رسولی و مجتبی قادری به ترتیب عناوین اول تا سوم را از آن خود کردند و آقای امیر حسام کرمی به عنوان قهرمان این دوره از مسابقات بصورت مستقیم به اردوی تیم ملی ج.ا.ا راه پیدا کرد.

امین قنبری به سطح آمادگی بالای شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات اشاره کرد و گفت: این دوره از مسابقات با حضور 40 شرکت کننده در رشته pes20 به صورت حذفی (رفت-برگشت) برگزار شد که اکثر شرکت کنندگان در این دوره از مسابقات از سطح آمادگی بالایی برخوردار بودند.

لازم بذکر است این دوره از مسابقات با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان و گیم نت گیم لند برگزار شد.

X