در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی صورت گرفت:
پرداخت تسهیلات قرض الحسنه 60 میلیون ریالی جهت خرید دوچرخه برای هر شهروند

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان ازعقد تفاهم نامه جهت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خرید دوچرخه خبر داد.
قنبری افزود: در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و با همکاری هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان با صندوق قرض الحسنه طلوع مهر تفاهم نامه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خرید دوچرخه منعقد شد.
رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از پرداخت این تسهیلات به عموم مردم خبر داد و گفت: به منظور افزایش نشاط اجتماعی و بهبود سلامتی، کاهش آلایندگی و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری در بین عموم افراد جامعه، تسهیلات قرض الحسنه جهت خرید دوچرخه تا سقف 60 میلیون ریال به ازای هر نفر با بازپرداخت 12 ماهه و سود 4% در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شیب مناسب شهر سمنان برای دوچرخه سواری، امیدواریم با همکاری صندوق قرض الحسنه طلوع مهر با پرداخت این تسهیلات بتوانیم ضریب استفاده مردم از دوچرخه را در سطح شهر سمنان بالا ببریم.
متقاضیان جهت کسب اطلاعات از شرایط و نحوه دریافت این تسهیلات می توانند به وب سایت این هیئت به نشانی www.semnanhamegani.ir یا شبکه های اجتماعی به آدرس semnanhamegani مراجعه نمایید.

 

X