رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

برای نخستین بار “رونمایی از سامانه آموزش مجازی “

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از طراحی و راه اندازی سامانه آموزش مجازی همگام با آخرین تحولات آموزشی و فناوری، با توجه به‌ضرورت گسترش آموزش برای همه و تسهیل دسترسی عموم مردم به دوره‌های آموزشی خبر داد.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص ایجاد شده به دلیل شیوع ویروس کرونا و محدودیت ها جهت برگزاری کلاس‌ها به ‌صورت حضوری و لزوم عملیاتی‌سازی آموزش‌های غیرحضوری تصمیم به بهره‌برداری از این سامانه‌ در دستور کار قرار گرفت که پس از جلسات کارشناسی و بررسی‌های فراوان در نتیجه این امکان فراهم شد.

قنبری درخصوص ویژگی‌های این سامانه آموزشی نیز گفت: از ویژگی‌های این سامانه آموزش مجازی می‌توان به امنیت بالا، قابلیت برگزاری و پشتیبانی صدها دوره، امکان بارگذاری و اشتراکی‌کردن مستندات، ایجاد محتوا و مباحثه‌های برخط، تعریف نمره میزان مشارکت در کلاس برای دانشجویان، برگزاری آزمون مجازی و امکان ویدئوکنفرانس زنده برای برگزاری کلاس‌ها به‌صورت برخط اشاره کرد.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون  ثبت نام کنندگان در دوره های آموزشی این هیئت می توانند با بهره برداری از این امکان بصورت مجازی در دوره های آموزشی مختلف شرکت کنند.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان در پایان آموزش را مهمترین رکن خواند و گفت: آموزش مهمترین رکن در بهینه کردن عملکرد است و باید همیشه با جدیت دنبال شود تا کارآمدی و روزآمدی مربیان حفظ گردد که قطعا در ارائه تمرین های به روز و متناسب هر فرد تاثیر خواهد داشت و باعث می شود تا با ارائه تمرینات علمی و مدون در افزایش سلامتی مردم و کاهش کم تحرکی تاثیرگذار باشند.

شایان ذکر است سامانه آموزش مجازی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان به آدرس www.semnanhamegani.ir/lms  هم اکنون در دسترس است.

X