رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

سمنان دهمین شهر فعال ایران تا پایان بیستمین روز لیگ تندرستی کشور

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از جایگاه دهم شهر سمنان در ارزیابی صورت گرفته توسط فدراسیون ورزش های همگانی ج.ا.ا در بیستمین روز لیگ تندرستی کشور خبر داد.

قنبری با اشاره به جایگاه دهم شهر سمنان در آخرین ارزیابی شهرستان های فعال که از سوی فدراسیون ورزش های همگانی ج.ا.ا ارائه شده است خاطر نشان کرد: در آخرین ارزیابی که در پایان روز دوم از هفته سوم لیگ تندرستی کشور از سوی فدراسیون ورزش های همگانی ج.ا.ا ارائه شده است، بیست و دو شهر فعال در این لیگ معرفی شده اند که سمنان در جایگاه دهم قرار گرفته است.

وی خاطر نشان کرد: با تلاش کمیته ها، باشگاه ها و گروه های مردمی تشکیل شده، این انتظار می رود تا در پایان لیگ جز سه شهر فعال ایران در لیگ تندرستی باشیم که قطعا با برنامه ریزی های انجام شده و عزم جدی که در تیم اجرایی صورت گرفته است به این مقام خواهیم رسید.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان در ادامه بیان داشت: در رده بندی استانی نیز شهرستان سمنان با اختلاف در صدر جدول استانی است و هم اکنون در جدول ارزیابی استانی تا به امروز استان سمنان در جایگاه دوم لیگ تندرستی کشور قرار دارد.

قنبری در پایان خاطر نشان کرد: لیگ تندرستی در شهرستان سمنان مورد توجه جامعه ورزش همگانی قرار گرفته است، که روند رو به رشد آماری گواه بر استقبال مردم ورزش دوست شهر سمنان است که جا دارد از تمامی شهروندان گرامی، روسای کمیته ها و مدیران باشگاه های زیر مجموعه این هیئت تشکر و قدردانی نمایم.

شایان ذکر است لیگ تندرستی از 4 بهمن شروع شده و تا 29 اسفند ادامه دارد و افراد می توانند با ثبت نام در سایت ایران تندرستی و انجام حرکات ورزشی روزانه در این لیگ شرکت کنند و ضمن مشارکت در این لیگ از جوایز ارزنده آن بهره مند شوند.

X