گامی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی؛

اعطای تسهیلات 150 میلیون ریالی جهت خرید لوازم ورزشی

 

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان ازعقد تفاهم نامه جهت پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خرید لوازم ورزشی خبر داد.
قنبری افزود: با همکاری صندوق قرض الحسنه طلوع مهر و عقد تفاهم نامه پرداخت تسهیلات قرض الحسنه خرید لوازم ورزشی گامی دیگر در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی از سوی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان انجام شد.
رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از پرداخت این تسهیلات به عموم مردم و باشگاه داران خبر داد و گفت: به منظور کاهش کم تحرکی و سهولت در دسترسی به وسایل ورزشی در بین عموم افراد جامعه، تسهیلات قرض الحسنه جهت خرید لوازم ورزشی تا سقف 150 میلیون ریال به ازای هر نفر با بازپرداخت 12 ماهه و سود 4% در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.
وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و فعالیت ورزشی شهروندان سمنانی در منزل، هر شهروند می تواند هر وسیله ورزشی که مد نظر دارد تا سقف 150 میلیون ریال (یک یا چند وسیله ورزشی) را انتخاب و با استفاده از این تسهیلات آن را خریداری نماید.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات از شرایط و نحوه دریافت این تسهیلات می توانند هر روز از ساعت 16 الی 18 به دفتر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان به آدرس سمنان میدان سعدی مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی و یا به وب سایت این هیئت به نشانی   www.semnanhamegani.ir یا شبکه های اجتماعی به آدرس semnanhamegani مراجعه نمایید.

X