گامی دیگر در راستای مسئولیت اجتماعی؛
کاشت 215 اصله درخت در روز درختکاری در ورزشگاه تختی سمنان

 

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از برگزاری آیین کاشت همگانی درخت در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی با مشارکت شهروندان سمنانی در روز درختکاری امسال خبر داد.
رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان گفت:در روز درختکاری امسال 215 اصله درخت از نوع سنجد، انجیر، ارغوان، سرو شیرازی، سرو خمره ای، زیتون تلخ و توت در مجموعه ورزشی جهان پهلوان تختی سمنان توسط شهروندان و ورزشکاران سمنانی کاشته شد که هر یک از شهروندان با کاشت درخت یک شناسنامه نهال دریافت کردند که مسئول آن درخت شناخته می شوند و در حفظ و نگهداری آن مسئول هستند و با پلاک هایی متمایز هر درخت به نام هر فرد کاشته شد.


وی افزود: این اقدام در راستای مسئولیت اجتماعی شهروندی صورت گرفت و با توجه به اینکه تعداد بسیار زیادی از درختان این مجموعه ورزشی خشک و یا عمر مفیدشان به پایان رسیده بود، با برنامه ریزی های صورت گرفته با کاشت 215 اصله درخت بار دیگر در راستای حفظ و احیای فضای سبز مجموعه گام برداشته شد.
شایان ذکر است در این مراسم با اهدا تندیس و لوح تقدیر از زحمات استاد علی اکبر کمال پیشکسوت گرانقدر ورزش سمنان و آقای رضا صیادی یاغبان ورزشگاه تختی تقدیر بعمل آمد.


این مراسم با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری سمنان، اداره منابع طبیعی شهرستان سمنان و گروه آمیتیس برگزار گردید.

 

X