آیین اختتامیه لیگ تندرستی و نشست هم اندیشی ورزش همگانی شهرستان سمنان

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، آیین اختتامیه لیگ تندرستی و نشست هم اندیشی ورزش همگانی شهرستان سمنان روز 27 اسفند 1399 در مجموعه زرتشت مال برگزار گردید.

در این نشست که تمامی روسای کمیته های زیر مجموعه هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان حضور داشتند، پیرامون آسیب شناسی فعالیت های سال جاری ،  برنامه ریزی و پیشنهادات برای تقویم ورشی و آموزشی سال 1400 بحث و تبادل نظر شد.

دکتر زیاری رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان در این نشست با تقدیر از زحمات اعضای هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان گفت: با فعالیت های شبانه روزی که توسط شما عزیزان صورت گرفته است شاهد آن هستیم که از هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان در سطح کشور به عنوان یکی از هیئت های شاخص نامبرده می شود که این موفقیت حاصل تلاش شما عزیزان است.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان بیان کرد: در سال 99 رفتارهای ما در جامعه و ورزش تحت تاثیر ویروس کرونا شده بود که متاسفانه باعث شد تا بسیاری از رشته های ورزشی دچار لطمه شدیدی شوند که موجب خسارت زیادی به جامعه ورزش شد.

وی افزود: برنامه های خوبی توسط فدراسیون ورزش های همگانی ج.ا.ا جهت کاهش کم تحرکی برنامه ریزی شد که از مهمترین آن ها می توان به پویش ورزش در خانه، پویش آماده باش و لیگ تندرستی اشاره کرد که هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان حضور گسترده ای داشت و سهم بسیار بالایی از فعالیت های استان را به خود اختصاص داده است.

زیاری در پایان خاطر نشان کرد: در دو سال گذشته هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان بسیار خوب درخشیده است و کارهای زیر بنایی و بزرگی صورت گرفته است که امیدواریم این روند تداوم داشته باشد و همواره شاهد ایده های نو از سوی این هیئت باشیم.

 

امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان ضمن تقدیر از فعالیت های کمیته های مختلف در سال گذشته خاطرنشان کرد:  اگر موفقیتی را شاهد بودیم بخاطر تلاش های شما عزیزان و وجود صداقت و صمیمیت در بین اعضای هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان بوده است که با همدلی صورت گرفته شاهد کسب موفقیت های پی در پی در هیئت بوده ایم.

وی افزود: با کمک شما دوستان شخصیت هیئت را در سطح کشوری مطرح کردیم و با انجام فعالیت های زیربنایی و ماندگار طی این مدت در هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان جایگاه هیئت را ارتقاء بخشیدیم.

سعیده سادات قدمی نائب رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان گفت: هر مجموعه ای برای رشد و پویایی خود علاوه بر مدیریت موثر و مطلوب، نیاز به بازوان اجرایی توانمند و همسو با خود دارد و کمیته ها و باشگاههای زیرمجموعه هیئت ورزشهای همگانی شهرستان سمنان، به عنوان بازوان اجرایی این هیئت، همواره نقش خود را به خوبی ایفا نموده‌اند و باعث اجرای بهینه رویدادها و فعالیتهای ورزشی در شهرستان سمنان شده اند.

نائب رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خاطر نشان کرد: آنچه که امروز در قالب نتایج درخشان فعالیت های این هیئت در سطح استان و کشور رخ می نماید، نتیجه کار تیمی بسیار دقیق و برنامه ‌ریزی شده با حمایت و نظارت مستقیم اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان است.

سید مهدی پورهاشمی دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان ضمن تشکر از زحمات روسای کمیته ها گفت: علاقه و دلسوزی شما برای ما شایسته تقدیر است و با پشتکار شما در اکثر مسابقات و رقابت ها توانستیم جایگاه عالی را کسب کنیم.

دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خاطرنشان کرد: در شرایط سخت کرونا هم هیئت را تعطیل نکردیم و با رویدادهای ورزشی مختلف در کنار مردم بودیم و سعی کردیم تا بتوانیم به نوعی در کاهش کم حرکی شهروندان سهیم باشیم.

شایان ذکر است 70 کمیته هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان و 30 باشگاه زیر مجموعه این هیئت در لیگ تندرستی ایران مشارکت داشتند که در پایان کمیته های طناب زنی، پیلاتس و ورزش و توسعه فعالیت بدنی دانش آموزان توانستند با ارسال بیشترین ویدئو ها مقام اول تا سوم این دوره از رقابت ها از آن خود کنند و همچنین کمیته های ایروبیک، ورزش و توسعه فعالیت بدنی دانشجویان و فیوژن فیتنس با ارسال بیش از 400 ویدئو در رده کمیته های شایسته تقدیر قرار گرفتند و همچنین در بخش باشگاه های ورزشی زیر مجموعه باشگاه هرمس، یگانه و قائم با ارسال بیشترین ویدئو ها مقام اول تا سوم را کسب کردند و همچنین باشگاه های خانه برای تونیک و پریان با ارسال بیش از 400 ویدئو در بخش باشگاه های شایسته تقدیر قرار گرفتند.

در پایان این مراسم از زحمات کمیته های مختلف و برترین های لیگ تندرستی شهرستان سمنان تقدیر بعمل آمد.

 

X