توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار شد؛

دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه 3 بصورت مجازی (وبینار)

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه 3 بصورت مجازی (وبینار) برای اولین بار توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار شد.

پس از طراحی و رونمایی از سامانه آموزش مجازی اختصاصی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان این دوره برای اولین بار به صورت وبینار در این سامانه برگزار شد.

دوره تئوری مربیگری درجه سه از تاریخ 11 بهمن 1399به صورت مجازی شروع شد و به مدت 5 روز ادامه داشت که در این  دوره  با تدریس مدرسین اداره کل  ورزش و جوانان استان سمنان، شرکت کنندگان با آموختن دروس روانشناسی ورزشی، اخلاق در ورزش، رشد و تکامل حرکتی، مبانی تربیت بدنی و علوم ورزشی، نقش مربی، برنامه ریزی و طراحی تمرین، آناتومی و فیزیولوژی عمومی، تجزیه و تحلیل مهارت‌های ورزشی، ایمنی در ورزش، احیاء و کمک‌های اولیه، تغذیه ورزشی، استعدادیابی و مبانی آمادگی جسمانی توانستند 72 واحد آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارند .

در این دوره آقایان و بانوان علاقه مند جهت ورود به عرصه مربیگری شرکت کردند، که در پایان با اخذ آزمون از شرکت کنندگان گواهی پایان دوره برای شرکت کنندگان از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان صادر شد.

X