رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

سمنان قهرمان مسابقات ورزش های الکترونیک (PES / FIFA) طرح ملی نشاط استان سمنان

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از قهرمانی سمنان در مسابقات ورزش های الکترونیک طرح ملی نشاط استان سمنان خبر داد.

وی افزود: مسابقات ورزش های الکترونیک طرح ملی نشاط در استان سمنان در دو رشته fifa و pes به میزبانی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان طی 4 روز توسط مجموعه گیم لند برگزار شد.

قنبری گفت: این دوره از مسابقات به صورت ملی در سراسر کشور در دو رشته FIFA21 و PES21 برگزار خواهد شد و نفرات برتر جهت حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی (برج میلاد تهران) انتخابی مسابقات جهانی سنگاپور اعزام خواهند شد.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان در پایان خاطرنشان کرد: این دوره از رقابت ها با شرکت 70 شرکت کننده با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد که در پایان در رشته FIFA21  حسین توکلی از سمنان، کیانوش رحمانیان از سمنان و پدرام منیری از سمنان مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند و در رشته PES21 علی جلالی زاده از سمنان، رسول عابدی از شاهرود و سجاد صفوی از شاهرود مقام اول تا سوم این رشته را کسب کردند که در مجموع شهرستان سمنان موفق به کسب عنوان قهرمانی این دوره از رقابت ها شد.

شایان ذکر است طرح ملی نشاط در سه بخش ورزش های مجازی، لیگ حرفه ای ورزش های الکترونیک و لیگ آماتور ورزش های الکترونیک در حال ثبت نام و برگزاری است که علاقه مندان می توانند با مراجعه به سایت www.eligo.ir نسبت به ثبت نام و کسب اططلاعات بیشتر اقدام نمایند.

X