آخرین اخبار

کسب رتبه اول کشور و اول استان در طرح ملی نشاط توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان

ثبت نام طرح ملی نشاط به پایان رسید؛ کسب رتبه اول کشور و…

سمنان قهرمان مسابقات ورزش های الکترونیک طرح ملی نشاط استان سمنان

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد: سمنان قهرمان مسابقات ورزش…

برگزاری دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه 2 بصورت مجازی (وبینار)

توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار شد؛ دوره آموزشی تئوری مربیگری…

یوگا

کمیته یوگا

بادی بالانس ترکیبی از حرکات ورزش تای چی ، یوگا و برخی ازتمرینات روش کنترولوژی می باشد. ورزشی قدرتی ، استقامتی که برروی بزرگترین و کوچکترین عضلات تاثیر می گذارد. بادی بالانس احساس شما را تغییرخواهد داد ، انعطاف پذیری بدست خواهید آورد و از نظر فیزیکی و ذهنی هوشیارتر خواهید شد. شما احساس آرامش و تمرکز بیشتری خواهید کرد. روش تمرینی کلاس های بادی بالانس همراه با موسیقی استاندارد و کروگرافی ( طرح برنامه ) می باشد.
با ورزش تای چی شروع می شود تا درون را آرام ساخته و به آرامی بدن را وارد مرحله دیگری سازد ، سپس به دنبال آن ازتمرینات یوگا استفاده میشود تا بدن را تحت کشش قرار داده و پس از آن ناحیه شکمی را با برخی از تمرینات کنترولوژی تقویت می بخشد و درانتها بدن را با ریلکسیشن و مدیتیشن خاص خود آرام می سازد.
پدید آوردن انعطاف پذیری و قدرت می باشد تا کارآیی بدن افراد را بهبود بخشد.این تمرینات هدف بسیاری از افراد جامعه می باشد بویژه از این نظر که هم چالش برانگیزاست و هم نشاط آور.
بطور کلی قشرگسترده ای را دربر میگیرد. این رشته برای افراد که احساس خستگی ، کسالت می کنند، افراد سست یا   lethargic   بسیارمناسب می باشد. برای افرادی که تمایل به افزایش انعطاف و تقویت عضلات بصورت گسترده دارند مناسب است . همچنین حرکات اصلاح شده بادی بالانس برای زنان باردار بسیار مفید است.
بادی بالانس بر روی تمام اعضای بدن تاثیر گذار است. بر روی ساختار اسکلت بدن ،عضلات ،سیستم عصبی ، غدد مترشحه داخلی که متابولیسم را بالا می برد و سیستم ایمنی بدن ( لنفاتیک)

یوگا

اطلاعات تماس

شماره تماس:

حضور در هیئت:

شبکه های اجتماعی :

اعضای کمیته

امین قنبری
روابط عمومی
امین قنبری
دبیر
امین قنبری
نائب رییس
امین قنبری
رییس
X