رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

آغاز اولین جشنواره ورزش، نشاط،معنویت در شهر سمنان با استقبال بیش از 500 ورزشکار

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از آغاز اولین جشنواره ورزش، نشاط، معنویت در شهر سمنان با استقبال بیش از 500 ورزشکار خبر داد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان با بیان خبر فوق اعلام کرد: این دوره از رقابت ها در 10 رشته ویژه پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات و در دو بخش آقایان و بانوان از روز شنبه 23 شهریور 1398 شروع خواهد شد و تا روز جمعه 29 شهریور 1398 به پایان خواهد رسید.

وی افزود:آقایان در رشته های فوتبال گل کوچیک، پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، هفت سنگ، طناب کشی و خواهران در رشته های پینگ پنگ، آمادگی جسمانی، لی لی، طناب زنی و دارت به رقابت خواهند پرداخت.

قنبری به استقبال پرشور ورزشکاران از این جشنواره اشاره کرد و گفت: در راستای طرح تاستان با ورزش در تابستان امسال ثبت نام این جشنواره را در پایگاه های مقاومت بسیج مساجد و محلات سطح شهر سمنان با کمک تربیت بدنی سپاه ناحیه سمنان شروع کردیم که با استقبال بیش از 500 بسیجی ورزشکار سمنانی همراه بود و امیدواریم که مسابقات پرشور با رقابتی مهیج را شاهد باشیم.

لازم بذکر است این جشنواره با مشارکت تربیت بدنی سپاه ناحیه سمنان، اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان و هیئت بازی های بومی محلی شهرستان سمنان برگزار خواهد شد.

X