رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

آغاز دومین دوره مسابقات ورزش، نشاط، معنویت در شهر سمنان

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از آغاز دومین جشنواره ورزش، نشاط معنویت در سطح شهر سمنان خبر داد.

وی افزود: دومین دوره مسابقات ورزش نشاط معنویت به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه پایگاه های بسیج مساجد و محلات در 10 رشته ویژه آقایان و بانوان برگزار خواهد شد.

قنبری خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با رعایت پروتکل های بهداشتی و در رشته های انفرادی شامل رشته های دارت، تیراندازی، پلی استیشن PES20 ، پینگ پنگ و فوتبال دستی برای آقایان و دارت، طناب زنی، فریزبی، آمادگی جسمانی و لی لی برای بانوان برگزار خواهد شد.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از برگزاری لیگ ورزش مساجد در رشته های مختلف در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: به دنبال آن هستیم تا با توجه به ظرفیت بسیار بالای پایگاه های بسیج مساجد و محلات و جامعه گسترده مخاطبین و زیر ساخت های گسترده آنان بتوانیم تا در آینده مسابقاتی را در رشته های تیمی بین مساجد راه اندازی کنیم و لیگ ورزش مساجد را در شهر سمنان شروع کنیم.

وی در پایان از جناب سرهنگ امامی فرمانده سپاه ناحیه سمنان بابت همکاری و نگاه ویژه ایشان به ورزش قدردانی نمود و همچنین از تلاش اعضای کمیته ورزش مساجد هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان و سایر دست اندرکاران در برگزاری این مسابقات تشکر کرد.

X