سعیده‌سادات قدمی نائب رییس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان عنوان کرد:

بانوان محور ورزش همگانی

سعیده‌سادات قدمی نائب رییس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان در این نشست بانوان را محور اصلی ورزش همگانی دانست و گفت: بیش از 70 درصد جمعیت و مخاطبین ورزش همگانی را بانوان تشکیل می دهند ولی در بعضی اوقات بجای حمایت از بانوان، شاهد حذف آنها در برخی حوزه‌های ورزشی هستیم.

وی افزود: لازم است تا به تلطیف نگاه مسئولان در حوزه ورزش بانوان همه کمک کنیم که حذف چاره کار نیست و مسئله را حل نمی کند.

تشکیل بانک اطلاعاتی باشگاه های زیرمجموعه هیئت

قدمی با اشاره به اینکه طرح درجه بندی کیفی باشگاه های زیرمجموعه هیئت به پایان رسیده است خاطرنشان کرد: در این طرح بانک اطلاعاتی جامع و کاملی از باشگاه‌های هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان تهیه شده است که می تواند به مسئولین در جهت تصمیم‌گیری و حمایت از باشگاه‌های ورزشی کمک شایانی کند.

وی افزود: آیین نامه و دستورالعمل درجه بندی کیفی باشگاه های زیر مجموعه هیئت با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان و منتخب موسسین باشگاه‌های ورزشی پس از حدود ۱۰۰ ساعت جلسه کارشناسی، بررسی و تدوین شد و در نهایت با آرای موسسین باشگاه‌های ورزشی مصوب و اجرایی گردید که بر اساس آن، باشگاههای ورزشی در چهار شاخص آموزش، مدیریت اجرایی، امکانات پشتیبانی، بهداشت و ایمنی و فعالیت های ویژه و مسئولیت اجتماعی، مورد ارزیابی قرار گرفتند.

فعالیت چشمگیر باشگاه های سمنان در حوزه مسئولیت اجتماعی

نائب رییس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان در پایان خاطرنشان کرد: اکثر باشگاه‌های سطح شهر سمنان دارای کیفیت بسیار بالایی در حوزه سخت افزاری و دانش مربیان هستند و مهمترین نکته که جلب توجه می کند فعالیت چشمگیر باشگاه های ورزشی زیر مجموعه هیئت در حوزه مسئولیت اجتماعی است که موجب افتخار این هیئت نیز هست.

X