رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

حضور بیش از ۲۰۰۰ نفر در اولین ماه برگزاری ورزش صبحگاهی در پارک های شهر سمنان

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، امین قنبری رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از استقبال چشمگیر شهروندان سمنانی از برگزاری ورزش صبحگاهی در پارک های مختلف شهر سمنان خبر داد.

رئیس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خاطرنشان کرد:از اول مرداد ماه این طرح در سطح شهر سمنان برگزار شد و هفت پارک پس از کارشناسی های لازم انتخاب و ورزش صبحگاهی هر روز در یکی از پارک ها توسط مربیان هیئت برگزار شد.

وی افزود: در این طرح سعی شده است تا به نوعی تمامی نقاط شهر سمنان پوشش داده شود تا پس از بررسی نقاط برجسته و پراستقبال با کمک شهرداری سمنان ایستگاه های ورزش صبحگاهی به صورت ثابت در آن نقاط برپا شود.

قنبری از استقبال بیش از ۲۰۰۰ نفر در اولین ماه برگزاری خبر داد و افزود:
شهروندان ورزش دوست سمنانی با استقبال چشمگیر خود از این طرح در پارک ها و محله های مختلف شهری نشان دادند که بسیار به ورزش علاقه مند هستند که ان شا الله این طرح را به صورت مستمر با حمایت سایر دستگاه های مشارکت کننده ادامه خواهیم داد.

لازم به ذکر است ورزش صبحگاهی هر روز ساعت ۶:۳۰ صبح شنبه ها در پارک شقایق ،یکشنبه ها پارک آبشار،دوشنبه ها پارک ۸ شهریور،سه شنبه ها پارک کدیور،چهارشنبه ها پارک گل کوکب،پنجشنبه ها پارک کوشمغان،و جمعه ها در پارک باغ فیض برگزار میشود و در پایان هرماه به قید قرعه ۱ دستگاه دوچرخه و ۲۰ گرمکن ورزشی به شرکت کنندگان اهدا خواهد شد.

اولین دوره قرعه کشی ورزش صبحگاهی ویژه شرکت کنندگان مرداد ۱۳۹۸ در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۸ در جُنگ شبانه نمایشگاه فرهنگی ورزشی استان سمنان با حضور مدیر کل ورزش و جوانان استان سمنان برگزار شد و پس از قرعه کشی جوایز به برندگان اهدا شد.

این رویداد با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری سمنان و هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان در حال برگزاری است.

X