به مناسبت روز آتش نشانی و ایمنی مسابقه آمادگی جسمانی ویژه آتشنشانان و امدادگران در سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، بمناسبت ۷ مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی مسابقه آمادگی جسمانی ویژه امدادگران و آتش نشانان روز چهارشنبه ۳ مهر ۹۸ در زمین چمن مصنوعی بوستان کوشمغان توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار شد و به نفرات برتر جوایزی اهدا گردید.

امین قنبری رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با همت کمیته ورزش آتش نشانان و امدادگران با ثبت نام ۴۰ نفر شرکت کننده در دو رده سنی ۱۸ تا ۳۴ سال و ۳۵ تا ۴۵ سال در سمنان برگزار شد.

وی افزود: این دوره از مسابقات 5 آیتم که به ترتیب حمل کیسه ۱۵ کیلویی و برگشت به محل شروع جمعا ۲۰ متر، پرش از مانع ۷۰ سانتی ۴ تکرار، کشش لاستیک 25 کیلوگرمی به متراژ ۱۰ متر، غلطاندن لاستیک ۵۰کیلوگرم ۳ تکرار، جمع کردن لوله ۲۰ متری آتش نشانی را شامل می شد که در نهایت هر شرکت کننده با عبور از خط پایان به کار خود پایان می داد.

رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از اهدا جوایز به نفرات برتر هر رده سنی خبر داد و گفت: در رده بالای 35 تا 45 سال به ترتیب آقایان احسان آریان زاده مقام اول، محسن نوحی مقام دوم و رضا خادمیان مقام سوم و در رده زیر 18 تا 34 سال به ترتیب آقایان امیر ملاکاظمی مقام اول، علی جهانگیر مقام دوم و دانیال عیسی زاده به مقام سوم دست پیدا کردند.

لازم بذکر است این دوره از مسابقات با مشارکت اداره ورزش و جوانان شهرستان سمنان، هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سمنان و جمعیت هلال احمر شهرستان سمنان برگزار شد.

X