رونمایی از اولین وب سایت هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان

رونمایی از اولین وب سایت هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان

 

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، پروژه طراحی وب سایت این هیئت به عنوان اولین وب سایت هیئت ورزش های همگانی در استان سمنان که با هدف ارائه خدمات مطلوب تر، دسترسی آسان تر و رضایتمندی بیشتر مخاطبان از چند ماه پیش آغاز شده بود به پایان رسید.

با توجه به تاکید  بر اهمیت رضایت مخاطبان از خدمات الکترونیک ، پس از ماه‌ها پیگیری و تلاش این مجموعه، وب‌سایت  هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان با در نظر گرفتن زیبایی بصری، تسهیل در دسترسی و افزایش سرعت خدمات، طراحی، اجرا و رونمایی شد.

این وب‌سایت مطابق استانداردهای روز دنیا و با حفظ تناسب ابعاد، قابل نمایش در نمایشگرها و ابزارهای مختلف از جمله تلفن همراه طراحی شده است و به‌کارگیری قواعد و استانداردهای سئو، استفاده از عناصر بصری، خدمات‌ محوری، طراحی اختصاصی، کاربرپسند بودن (User Friendly)، امکان پیمایش و جست‌وجوی آسان‌تر و دسترسی سریع‌تر به بخش‌های مختلف، از سایر ویژگی‌های این وب‌سایت است.

در این وبسایت  قابليت ها و امكانات فراواني در اختيار كاربران قرار گرفته  که از مهمترین آن ها می توان به ثبت نام آنلاین دوره های آموزشی، بانک اطلاعاتی (مربیان-داوران-مدرسین-ورزشکاران-باشگاه ها)، معرفی کمیته ها و رشته های تحت پوشش این هیئت، اطلاع رسانی رویدادها و مسابقات، معرفی باشگاه های زیر مجموعه این هیئت در شهر سمنان ، اخبار، معرفی هیئت و … اشاره کرد.

این وب سایت پس از نیازسنجی و بهره‌گیری از تیم‌های حرفه‌ای، با استفاده از جدیدترین امکانات نرم‌افزاری‌ و طراحی گرافیکی در دسترس کاربران قرار گرفته است.

بنابراین گزارش وب ‌سایت هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان به آدرس  www.semnanhamegani.ir  در دسترس مخاطبان است.

X