در راستای ارتقای کیفیت خدمات ورزش همگانی در بخش خصوصی :

طرح رتبه‌بندی کیفی باشگاه های ورزشی زیر نظر هیئت ورزشهای همگانی شهرستان سمنان در ایستگاه آخر قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، با اعلام سعیده سادات قدمی نائب رییس هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان با توجه به پایان یافتن نظارت، ارزیابی مستندات و تشکیل پرونده باشگاه‌های ورزشی زیر نظر هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان سمنان، طرح رتبه بندی این باشگاه‌ها در آخرین مرحله اجرایی قرار گرفت.

نائب رئیس  هیئت ورزش‎‌های همگانی شهرستان سمنان، با اعلام این خبر گفت : ارزیابی این طرح در دو بخش شامل ارزیابی وضعیت جاری باشگاه‌های ورزشی و تعیین صلاحیت‌های حرفه‌ای برای مدیران و مربیان این باشگاه‌ها، در چهار شاخص آموزش، مدیریت اجرایی، امکانات و فعالیت‌های ویژه با استفاده از دو روش ارزیابی درونی و بیرونی صورت پذیرفت.

قدمی  با بیان اینکه این طرح با همکاری نمایندگان منتخب باشگاه‌‌ها به اجرا درآمده است، اظهار داشت : در ارزیابی درونی ابتدا گزارش خودارزیابی شامل ارزیابی و تشخیص کیفیت موجود در باشگاه بر اساس گزارشات مدیران و مؤسسان باشگاه‌ها جمع‌آوری گردید و بازدید از محل باشگاه و صحت سنجی فرمهای خود ارزیابی توسط تیم ارزیابی در مرحله بعدی تحقق یافت . در ارزیابی بیرونی نیز ضمن بررسی فرمهای صحت‌سنجی شده و مستندات ارسالی باشگاه، امتیاز نهایی در فرم ها ثبت و رتبه بندی در چهار سطح VIP ،  درجه 1 ، درجه 2، درجه 3 صورت پذیرفت که بر این اساس گواهینامه رتبه بندی با اعتبار یک ساله برای باشگاهها صادر خواهد گردید.

رییس کمیته فنی و باشگاه هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، مشارکت در فعالیتهای اجتماعی و عام المنفعه ویژه اقشار آسیب پذیر و در مناطق  کمتر برخوردار شهری را از جمله آیتم‌های این ارزیابی برشمرد و خاطرنشان ساخت : بر اساس ارزیابیهای صورت گرفته، چند باشگاه در سطح شهرستان سمنان، اقدام به این قبیل فعالیت‌ها نموده اند که به طور ویژه مورد تقدیر قرار خواهند گرفت.

شایان ذکر است دستورالعمل اجرایی این طرح توسط هیئت ورزشهای همگانی شهرستان سمنان با همکاری اداره ورزش و جوانان این شهرستان و نمایندگان باشگاه ها تدوین و به اجرا درآمده است.  

X