دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان خبر داد:

برگزاری مسابقات انتخابی داژبال شهرستان سمنان با حضور 16 تیم

 

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، سید مهدی پورهاشمی دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان از برگزاری مسابقات انتخابی داژبال شهرستان سمنان با حضور 16 تیم خبر داد.

وی افزود: این دوره از مسابقات برای دومین سال پیاپی در دو بخش آقایان و بانوان در دو رده سنی 15 تا 17 سال و 17 تا 40 سال با حضور ۶ تیم در بخش آقایان و ۱۰ تیم در بخش بانوان در مجموعه ورزشی حجاب و یاس برگزار گردید.

دبیر هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان عنوان کرد: در بخش بانوان در رده سنی جوانان تیم های آیسا و اکسیر به ترتیب مقام اول و دوم را از آن خود کردند و در رده سنی بزرگسالان تیم های سما و فلاح به ترتیب عناوین  اول و دوم کسب کردند و همچنین در قسمت آقایان هم تیم جوانان سمنان (همتی) در هر دو رده سنی جوانان و بزرگسالان به مقام اول این دوره از مسابقات را از آن خود کردند.

پورهاشمی در پایان خاطرنشان کرد: از بین نفرات شرکت کننده در این دوره از مسابقات در هر دو بخش آقایان و بانوان 12 نفر انتخاب و به اردوی انتخابی تیم داژبال شهرستان سمنان دعوت خواهند شد که در نهایت از بین آن ها 6 نفر به عنوان تیم اصلی داژبال شهرستان سمنان راهی مسابقات انتخابی داژبال استان سمنان که 15 اسفند ماه به میزبانی شهرستان سمنان برگزار شد خواهند رفت.

شایان ذکر است رشته داژبال یکی از رشته های زیر مجموعه هیئت همگانی می باشد که در سالیان گذشته با نام وسطی در بین خانواده های ایرانی طرفداران بسیاری را داشته است.

X