توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان برگزار شد؛

دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه 2 بصورت مجازی (وبینار)

به گزارش روابط عمومی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان، دوره آموزشی تئوری مربیگری درجه 2 بصورت مجازی (وبینار) برای اولین بار توسط هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان  برگزار شد.

پس از طراحی و رونمایی از سامانه آموزش مجازی اختصاصی هیئت ورزش های همگانی شهرستان سمنان این دوره برای اولین بار به صورت وبینار در این سامانه برگزار شد.

این دوره از تاریخ 18 بهمن 1399به صورت مجازی شروع شد و به مدت 4  روز ادامه داشت که در این  دوره  با تدریس مدرسین اداره کل  ورزش و جوانان استان سمنان، شرکت کنندگان با آموختن دروس روانشناسی ورزشی، اخلاق مربیگری ورزشی، رشد و تکامل حرکتی 2، نقش مربی2، برنامه ریزی و طراحی تمرین2 ، آناتومی و فیزیولوژی عمومی2 ، تجزیه و تحلیل مهارت‌های ورزشی 2، ایمنی در ورزش2، احیاء و کمک‌های اولیه2 ، تغذیه ورزشی2 ، استعدادیابی پیشرفته،  سنجش و اندازه گیری توانستند 66 واحد آموزشی را با موفقیت پشت سر بگذارند .

در این دوره آقایان و بانوان علاقه مند جهت اخذ مربیگری درجه 2 شرکت کردند، که در پایان با اخذ آزمون از شرکت کنندگان گواهی پایان دوره برای شرکت کنندگان از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان صادر شد.

X